Puan kartları ve puan kart sistemi
PUAN KART
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

PUAN KARTLARI

Puan kartları

Puan kartları sistemi ile müşterilerinizin alışveriş yaptıkça para puan kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşteri devamlılığı konusunda çok kritik olan para puan uygulamasını işletmenizde hayata geçiriyorsunuz.

İşletme yöneticileri dilerlerse her ürünü veya hizmeti kategorize ederek her birini ayrı ayrı para puan kazanma oranlarını belirleyebiliyorlar.Müşterilerimiz alışveriş yaptıkça daha önceden belirlenmiş bu puan oranlarında kazanç sağlıyorlar. Müşteriler diledikleri an birikmiş para puanlarını işletmenizde nakit harcama gibi kullanabiliyorlar. Veya işletme toplanan puanlar karşılığında belirli hediyeleri müşterilerine verebiliyor.

İşletme yönetimi gerçekleşen tüm puan kartları işlemlerini diledikleri an raporlayabiliyorlar. Müşterileri de kendi içlerinde kategorize edip her müşteri kategorisine ayrı puan kazanma oranları da belirlenebiliyor.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kartları Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Puan kartları sistemi vasıtası ile hem müşterilerinizin alışveriş alışkanlıkları takip edilebiliyor hem de müşterilere para puan kazandırarak işletmenizi tercih etmeleri sağlanıyor.

Sistemde kullanılan puan kartlarının üzerindeki tasarımları, tamamen o işletmeye özel olarak hazırlanıyor. Kartlar kredi kartı özelliklerinde ve boyutlarında manyetik bantlı kart olarak üretiliyor. Böylelikle hem maliyetler düşürülüyor hem de kart kalitesi korunmuş oluyor.

Puan kartları sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Puan kartları
PUAN KARTI
Puan kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim